Ciekawe gry i dema
ciekawe gry i dema

Ciekawe gry i dema do pobrania

mercenary-kngs  mercenary kngs                              tn_TRIPLE-TOWN    TRIPLE TOWN

talizman__  talizman                                          planetary-anihilation   planetary anihilation

Moai-Budowniczy-Marzeń1  Moai: Budowniczy Marzeń           Alawar-crackAlawar keygen

tn_Azkend-2.-Podziemny-Świat    Azkend-2. Podziemny Świat     Opowieści-z-królestwaOpowieści z królestwa

Atlantyda Perły z Głębin   Atlantyda: Perły z Głębin           Joining Hands  Joining Hands

Hero Of The Kingdom   Hero Of The Kingdom                Cradle Of Rome 2  Cradle Of Rome 2

Farma-Marzeń1  Farma Marzeń                             Alex-Gordon-1    Alex Gordon

Caesaria-game   Caesaria                                      Last Knight    Last Knight

Astrology-2-2  Astrology 2                                  tn_battle-ground-3d   Battle ground 3D

plague-inc  Plague Inc                                    tn_BOWLINGO  Bowlingo

Fable-of-Dwarfs-2  Fable of Dwarfs                          tn_Infested-Planet     Infested Planet

windforge  Windforge                                   Olympus Griddlers     Olympus Griddlers

Zombies on a Plane 2014

 

Zombies on a Plane

 

BMW M3 Challenge (3)

 

BMW M3 Challenge

 

Grand Theft Auto III RealGTA3 mod

gta3 Grand Theft Auto III RealGTA3 mod to rozbudowany mod do gry Grand Theft Auto III, który całkowicie zmienia środowisko i tryby gry. Spora liczba dodatków sprawia, że Liberty City jeszcze bardziej przypomina amerykańskie miasta. Dodano nowe auta znanych marek, bronie, budynki, mosty, a także obiekty znane z rzeczywistości (np. Statua Wolności). Każdy samochód został indywidualnie przeprojektowany, umieszczono markowe sklepy znane z rzeczywistości, wzmocniono siłę rażenia broni, zastąpiono powtarzające się modele drzew oraz dodano mosty w miejscach, które w standardowej grze były niedostępne dla graczy.

Mod Grand Theft Auto III RealGTA3 jest zbiorem niezależnych produkcji fanów z całego świata, połączonych w ramach jednej gry. Wyróżnia się nie tylko zawarciem obiektów znanych z rzeczywistości (samochody, bilboardy, bronie), lecz również nowymi trybami rozgrywki dla pojedynczego gracza oraz do zabawy multiplayer. Co więcej, poprawiono jakość tekstur i grafikę (nowa woda, trawa, drogi, palmy, celowniki do broni), zaś klimat przypomina nieco GTA Vice City.

Pobierz mod

Pełna wersja gry Grand Theft Auto 2

POBIERZ GTA2

Pełna wersja GTA

Uwaga: Jest pełna wersja gry udostępniona do pobrania za darmo przez producenta gry.

Uwaga: Aby gra uruchamiała się prawidłowo należy ustawić w opcjach zgodności, aby uruchamiała się w rozdzielczości 640×480 (prawy przycisk na ikonie gry na pulpicie -> właściwości -> zakładka zgodność -> Uruchom w rozdzielczości ekranu 640×480).

POBIERZ images

 

Sang-Froid: Tales of Werewolves demo Eng.

Połączenie działań i strategii w sposób niepowtarzalny, Sang-Froid: Tales of Werewolves przeniesie Cię do epickiej bajki, w której dwiaj zwaśnieni bracia będą musieli odłożyć na bok ich różnice, aby zapisać swoją siostrę, która jest realizowany przez samego diabła! Tym razem jednak sama brutalna siła nie wystarczy, aby zapisać dzień jako sposób twoi wrogowie są silniejsi niż ty.Tylko sprytu i zdolności do łączenia pomysłowe pułapki do konfiguracji morderczych zasadzek daje szansę, aby zobaczyć wschód słońca znowu na zamarzniętym kawałku lasu …

POBIERZ images

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni demo

Gra LEGO® Władca Pierścieni bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne filmów „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Władca Pierścieni: Dwie Wieże” i „Władca Pierścieni: Powrót Króla”. Gracze zostają wciągnięci we wspaniałą przygodę przepełnioną humorem i nieskończoną różnorodnością klocków LEGO.

POBIERZ

LEGO Batman 2: DC Super Heroes demo

Kolejna gra osadzona w świecie zbudowanym z klocków LEGO. Tym razem gracz wciela się w postać Batmana – superbohatera, który musi uratować miasto Gotham City przed podłymi zakusami Leksa Luthora i Jokera. Pomaga mu w tym jego niezastąpiony towarzysz – Robin.

POBIERZ images

Mafia: The City of Lost Heaven

Mam pytanie do was czy jeszcze ktoś z was gra w Mafię The City of Lost Heaven ponieważ nie wiem czemu wydaję mi się że ludzie powoli ja odsyłają w nie pamięć zapominając jaka była to genialna gra czekają na kolejne części i tylko modlą się żeby była w nich dobra grafika szkoda że tak musi być.

Jak dla mnie to była :-( najlepsza część na świecie i żadna 2 czy 3 część jej nie pobije bo legendy nie da się pobić.

Takie jest moje zdanie.

POBIERZ imgres

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures Demo

Lego Indiana Jones: The Original Adventures – gra zręcznościowo – platformowa wydana w 2008 na komputery PC oraz konsole Xbox 360PSP,PlayStation 2PlayStation 3NDS, oraz Wii przez firmę Traveller’s Tales. W tej grze gracz może się wcielić w większość postaci z oryginalnej trylogii Indiana Jones.

Gra zbudowana jest z trzech części głównych, po 6 poziomów w każdej (Poszukiwacze zaginionej ArkiŚwiątynia ZagładyOstatnia krucjata) oraz z poziomów pobocznych (Młody Indiana JonesMagazynStarożytne Miasto). Poza tym, w grze są również różne dodatkowe opcje, między innymi:

  • Wpisywanie tajnych kodów
  • Tworzenie własnych postaci
  • Oglądanie filmików pokazanych przed, często podczas, i po przejściu poziomów
  • Kupowanie postaci i dodatków (np. nieśmiertelność, podwójny wynik, regeneracja zdrowia, zlodowacenie powierzchni, i wiele innych).

POBIERZ imgres


Katalog 3mc.pl

Dodaj komentarz

Load time improved by PHP Speedy Load time improved by PHP Speedy